Przystań z Jezusem - Transmisja na żywo

Już za chwilę o 19.30 (poniedziałek 21 lipca) rusza transmisja na żywo rekolekcji dla ewangelizatorów przed Przystania z Jezusem. Zapraszamy serdecznie - już czujemy grzanie na łaczach :)

Saletyńskie Spotkania Młodych 2014

W Dębowcu koło Jasła odbyło się XXVII Saletyńskie Spotkanie Młodych. Choć Dobre Media same tam nie były, zapraszamy do obejrzenia strony tego wydarznenia (kliknij na obrazek). Kolejne spotkanie zapowiada się nieziemsko...

Rekolekcje przed Ewangelizacją Nadmorską

13.07 (niedziela) w Domu Miłosierdzia rozpoczęły się rekolekcje przygotowujące do Ewangelizacji Nadmorskiej. Trwały one do 17.07. Zapis rekolekcji w formacie audio-video znajdziecie klikajac na obrazek powyżej.

Co jest grane? Plan rekolekcji w ramach Festiwalu Wiary

MIMJ - transmisje w czasie letnim

Od wspólnoty Miłość i Miłosierdzie Jezusa otrzymaliśmy wiadomość następującej treści: "...rezygnujemy z transmisji w lipcu i w sierpniu..." o czym z przykrością zawiadamiam naszych widzów. Wszelkie zapytania proszę kierować bezpośrednio do wspólnoty MIMJ Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub telefonicznie 600 287 958.

 

Wesprzyj Dobre Media

 

Fundator

TELEWIZJA INTERNETOWA

POD PATRONATEM DIECEZJI

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ

 

BLOG BEZ PIUSKI

Blog Bez Piuski

 

ARCHIWA FILMOWE

 

Wybierz kanał

GaduGadu z Prezesem

Reklama