Słowo Mężczyzny

Słowo Mężczyzny to ogólnopolska konferencja dla mężczyzn. Odbędzie się ona 6 czerwca na w Warszawie w parafii Wniebowstąpienia Pańskiego na Ursynowie. Organizują ją 4 różne męskie środowiska: Bracia Zmartwychwstania, Przymierze Wojowników, wspólnota Chefsiba, Mężczyźni Świętego Józefa. Będzie to próba wspólnego stanięcia wokół Słowa.

 

Szczęśliwi jesteście!

Gdańsk, Długi Targ

4 czerwca (czwartek), godz. 16.30 – 21.30

 

Królestwo niebieskie podobne jest do skarbu ukrytego w roli. Znalazł go pewien człowiek i ukrył ponownie. Uradowany poszedł, sprzedał wszystko, co miał, i kupił tę rolę. (Mt 13,44)

 

Kiedy znajdziesz drogocenny skarb, chcesz o nim opowiadać. Kiedy znajdziesz prawdziwą miłość, chcesz nią obdarzać innych. Kiedy znajdziesz nieprzerwaną radość, chcesz się nią dzielić z całym światem! Ci, którzy znaleźli najważniejszy skarb – prawdziwą Miłość, dającą nieskończoną radość, chcą podzielić się tym 4 czerwca. Tego dnia na Długim Targu w Gdańsku pod hasłem „Szczęśliwi jesteście!” odbędzie się tegoroczna edycja akcji Katolicy na Ulicy.

 

Tę lipcową sobotę zapamiętam do końca życia. Przypadkowo znalazłem się na stadionie – żona dostała dwa bilety na kilka dni przed spotkaniem, bo ktoś zrezygnował.

Jestem osobą, która została, jak było to określone, „uzdrowiona z wieloletniego gniewu”. Po słowach: „może będziesz się śmiał, a może tylko poruszysz małym palcem, nic nie jest wymuszone” – poruszyłem małym palcem i poczułem coś, co można określić, jako lekki powiew, bardzo delikatny. Wówczas to Jezus Chrystus podniósł mnie i umocnił. Czułem Jego obecność – wielką, bezwarunkową miłość. Zostałem oczyszczony z całego „mułu” dotychczasowego życia. Przez następne trzy dni czułem ciepło w górnych partiach płuc oraz serca i żołądka (miałem wrażenie, jakby otwierało mi się serce, w każdym razie jestem pewien, że dobre rzeczy działy się w moim wnętrzu).

 

Modlimy się za Was. Intencje można przysyłać na adres:
modlitwa@dobremedia.org

czytaj więcej

  

 

TELEWIZJA INTERNETOWA

POD PATRONATEM DIECEZJI

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ

 

Blog Bez Piuski

 

  Facebook "Dobrych Mediów"

 

 

 

Adoracja on-line s. Klaryski

 

Wybierz kanał

GaduGadu z Prezesem

 

 

 

Facebook "Prezesa"

 ks. Krzysztof Witwicki