Rekolekcje dla Szkół Ponadgimnazjalnych na antenie Dobrych Mediów

Plakat rekolekcji

UWIELBIENIE 24H DOBĘ - CZY TO JEST MOŻLIWE?

Nasza modlitwa….

Kochani, pod tymi słowami szczególnie na Wielki Post odnajdujemy wezwanie księdza Biskupa Edwarda Dajczaka do zjednoczenia we wspólnej modlitwie. Ruch Uwielbienia Jezusa – jak to kilka miesięcy temu nazwał ks. Biskup pragnąc, aby modlitwa w tej formie „ruszyła” – to przede wszystkim osoby, które zadeklarowały swoją modlitwę uwielbienia Boga w konkretne godziny dnia lub nocy. Rozpiętość czasowa jest różna. Niektórzy zadeklarowali 5 minut, a inni nawet 3 godziny modlitwy uwielbienia. W ten sposób powstał grafik nieustannej modlitwy, codziennego uwielbienia Boga, które trwa 24/7. Oczywiście, modlitwa może być w kaplicy, kościele, ale także w tym miejscu, w którym obecnie się znajdujemy. 

Jak się dołączyć?
Jeśli chcesz, możesz telefonicznie, e-mailem lub tradycyjną pocztą, zgłosić lub zrezygnować ze swojego udziału.
Wybierz jedną z form:

Telefonicznie: pod tel. 790601820
lub
E-mailem pod adresem: 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  
lub
Listem: Szkoła Nowej Ewangelizacji
ul. Wyszyńskiego 25
75-062 Koszalin

Określ:

1.       Czas trwania Twojej modlitwy: np. 1 godzina dziennie od 6-7 rano.

2.       Imię i nazwisko.

3.       Dane adresowe (jeśli zgadzasz się na przysyłanie przez nas materiałów formacyjnych.

 

Pozdrawiamy serdecznie
w imieniu organizatorów 
Koordynator projektu 
Krzysztof Waszczuk

Spowiedź - PKS Młodych Live - 20 Lutego 2015 18:45

Gościem dzisiejszego spotkania będzie ks. Grzegorz Strzelczyk - kapłan Diecezji Katowickiej. Będzie on poruszał zagadnienia związane z sakramentem pojednania. Zapraszamy do auli na ulicy Wodnej 34 do Zespołu Szkół Katolickich w Łodzi - do wspaniale gościnnych księży salezjanów, a tych, którzy nie mogą - przed ekrany.

PKS Młodych to seria siedmiu spotkań – każde poświęcone kolejnemu sakramentowi. Konferencje odbywają się w formie prelekcji wygłaszanej przez zaproszone przez nas gościa, który dzieli się z nami swoim doświadczeniem Bożej obecności w danym sakramencie i opowiada o jego praktycznym wymiarze. Uczestnicy spotkania mają też możliwość zadawania pytań prelegentowi. Kwintesencję spotkania stanowi nabożeństwo adoracyjno-pokutne – które odbywa się w kościele – z możliwością przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania oraz przyjęcia komunii świętej. Całemu wydarzeni towarzyszy oprawa muzyczna zaproszonego zespołu m.in. Posłani w Duchu, Wspólnota Miłości Ukrzyżowanej, czy Acoustic Praise.

Rekolekcje Wielkopostne 2015 na antenie Dobrych Mediów

Akademia dla rodziców na żywo

 

 

 

17 i 18 lutego 2015r w ramach Akademii Dla Rodziców wystąpią zaproszeni przez dr Iwonę Niedbalską goście, którzy poprowadzą wykłady na temat  płodowego zespołu alkoholowego oraz   problemów  z nim związanych. Ujęcie tematu będzie całościowe.

We wtorek 17-go lutego od godz 15.45-17.30  wysłuchamy wystąpienia pana Kamila Roszkowskiego-socjologa, dr n.med.ginekologa  Zofii Pankrac z Kliniki Położnictwa Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, dr hab. med. Mirosławy Cichorek -  kierownika zakładu Embriologii w Katedrze Anatomii GUM,  Marka Wiergowskiego - dr chemii, toksykologa klinicznego , kierującego Pracownią Toksykologii Sądowej w Katedrze i Zakładzie Medycyny Sądowej GUM.

18.02.15r  w godz.15.30- 17.30. wystąpią z wykładami dr hab. Jolanta Wierzba - pediatra, genetyk kliniczny pracująca w Katedrze i Klinice Pediatrii , Hematologii i  Onkologii GUM oraz w Zakładzie Pięlęgniarstwa Pediatrycznego GUM,   lek.med.psychiatra Grażyna Rymaszewska -  Inicjatorka Kampanii STOP FAS oraz pani Dorota Narloch prowadząca Rodzinny Dom Dziecka i opiekująca się w nim dziećmi z FAS, która podzieli się z nami osobistymi doświadczeniami.

 

 

 

 

Modlimy się za Was. Intencje można przysyłać na adres:
modlitwa@dobremedia.org

czytaj więcej

  

 

TELEWIZJA INTERNETOWA

POD PATRONATEM DIECEZJI

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ

 

Blog Bez Piuski

 

  Facebook "Dobrych Mediów"

 

 

Adoracja on-line s. Klaryski

 

Wybierz kanał

GaduGadu z Prezesem

 

 

 

Facebook "Prezesa"

 ks. Krzysztof Witwicki