Zapraszamy do korzystania z naszej galerii tapet

Aby otrzymać dostęp do materiałów płatnych, wyślij sms AT.DOBREMEDIA.1 na numer 72068. Koszt wysłania SMS wynosi 2,46 zł brutto. W odpowiedzi otrzymasz wiadomość sms z adresem strony internetowej, który po wpisaniu w przegladarce stron www, da Ci dostęp do interesujacych Cię materiałów.

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi dostarcza i obsługuje system DOTPAY. Właściciel serwisu  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. .

 

Ewentualne reklamcje dotyczace usługi prosimy kierować na adres: www.dotpay.pl/reklamacje. Regulamin korzystania z usług DOTPAY SMS PREMIUM umieszczony jest na stronie: www.dotpay.pl/regulamin-serwisow-sms-premium.

T R I D U U M R Ó Ż A Ń C O W E w Gietrzwałdzie w dniach 21 - 23 listopada 2014 r. w Sanktuarium Matki Bożej Gietrzwałdzkiej

Ekipa Dobrych Mediów realizuje równocześnie drugą transmisję. „Wy jesteście światłem świata” (Mt 5,14) - to temat kolejnego Triduum Różańcowego na naszej antenie. Tym razem nadajemy z Gietrzwałdu. Będzie można oglądać je tutaj. Poniżej przedstawiamy plan spotkania.

Czytaj więcej: T R I D U U M R Ó Ż A Ń C O W E w Gietrzwałdzie w dniach 21 - 23 listopada...

Prace serwisowe na serwerze

 

 

 

Dziś 20 listopada 2014 od godziny 15.00 przez kilka godzin nie będzie dostępu do nagrań video na naszej stronie internetowej. Spowodowane jest to pracami serwisowymi na serwerach. Przepraszamy za utrudnienia w dostępie do naszych zasobów. Zapraszamy na nasz kanał youtube - kliknij tutaj.

 

 

 

Transmisja na żywo ze Sławska

Dziś tj. 16 listopada 2014 roku nadawać będziemy na żywo Mszę św. z parafii Sławsko. Poczatek transmisji o 12:30. Zapraszamy.

PKS Młodych - Na żywo - piątek 19.00

Drugi raz Dobre Media wybierają się do Łodzi, aby transmitować spotkanie przygotowywane przez młodych dla młodych. Ciekawi goście, wspaniała oprawa muzyczna - to nam serwują organizatorzy. Zapraszamy serdecznie do Dobrych Mediów - piątek godzina 19.00.

Czytaj więcej: PKS Młodych - Na żywo - piątek 19.00

 

Modlimy się za Was. Intencje można przysyłać na adres:
modlitwa@dobremedia.org

czytaj więcej

  

 

TELEWIZJA INTERNETOWA

POD PATRONATEM DIECEZJI

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ

 

Blog Bez Piuski

 

  Facebook "Dobrych Mediów"

 

 

Adoracja on-line s. Klaryski

 

Wybierz kanał

GaduGadu z Prezesem

 

 

 

Facebook "Prezesa"

 ks. Krzysztof Witwicki