Ojciec John jest już Koszalinie

"Pobożne a wpływowe niewiasty" Dz 13, 50a poinformowały nas, że Ojciec John dojechał już do Koszalina. Niestety nie zdradziły nam, gdzie będzie nocował przez najbliższe dni. Wiemy jedynie, że jest w dobrych rękach. Zatem transmisje rozpoczniemy w piatek o godzinie 17:00. Wszystko inne według planu przekazanego nam przez organizatorów.

Fragmenty - dzień pierwszy - tutaj.

Zobacz plan na stronie organizatora - tutaj, lub rozwiń ten artykuł.

Czytaj więcej: Ojciec John jest już Koszalinie

iPhone oraz iPad - sposobem na Dobre Media jest Live Stream Player

Nowe pozycje w księgarni Dobrych Mediów

Z radością informujemy, że od 23 stycznia 2015 roku w trakcie najbliższych rekolekcji z o. Johnem Bashoborą  na stoisku Dobrych Mediów będą dostępne nowe pozycje książkowe. Sprzedaż internetową wyżej wspomnianych wydawnictw rozpoczniemy po zakończeniu rekolekcji pod doskonale znanym Wam adresem http://sklep.dobremedia.org/

 

 

Serdecznie zapraszamy!

 

 

O nowych pozycjach przeczytasz na naszym blogu - http://blog.dobremedia.org.

 

Maskacjusz zaprasza na PKS

Zapraszamy na kanał Youtube Maskacjusz. Można obejrzeć tam między innymi ciekawe zapowiedzi PKS-u Młodych. Wstarczy kliknać, aby je oberzeć.

 

          

 

Wzorowa współpraca

Jak niezwykła i wzorowa współpraca może istnieć między rozmaitymi mediami może świadczyć sytuacja jaka jest w Koszalinie. Swego rodzaju papierkiem lakmusowym był wspólny obiad, na który zaprosił tylko i wyłącznie przedstawicieli mediów - całe redakcje - bp Edward Dajczak tuż po obchodach 40 - lecia Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Był to ciekawy czas spotkania i wymiany przeróżnych doświadczeń.

W ramach współpracy m.in. z TV MAX z Koszalina wymieniamy się materiałami. Dowodem tego jest jeden z ostatnich materiałów umieszczonych na stronie. Nasz materiał uległ zniszczeniu. Nagrania dokonywała również TV MAX. Z otrzymanych od nich materiałów zrobiliśmy montaż. Dzięki temu możecie, drodzy telewidzowie oglądać fragmenty z uroczystości poświęcenia kaplicy w Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie.

 

 

Modlimy się za Was. Intencje można przysyłać na adres:
modlitwa@dobremedia.org

czytaj więcej

  

 

TELEWIZJA INTERNETOWA

POD PATRONATEM DIECEZJI

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ

 

Blog Bez Piuski

 

  Facebook "Dobrych Mediów"

 

 

Adoracja on-line s. Klaryski

 

Wybierz kanał

GaduGadu z Prezesem

 

 

 

Facebook "Prezesa"

 ks. Krzysztof Witwicki