Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą Sklepu Dobre Media: http://sklep.dobremedia.org/

Dla abonentów Banku Widzów oferujemy 10 % zniżki na wszystkie produkty ze Sklepu.

 

 

 

 

W dniu 21 października br. odbędzie się Forum Charyzmatyczne w Śremie pt.''Jezus uzdrawia i uwalnia''. Organizatorami  Forum jest  wspólnota KEFAS oraz parafia bł. Michała Kozala w Śremie.

 

 

 

Poniżej program transmisji:

 

9.00 - Rozpoczęcie, zawiązanie wspólnoty

9.30 - Konferencja "Maryja, oblubienica Ducha Świętego" - ks. Marek Dudek COr

10.30 - Konferencja "Jak ochronić Ducha Odnowy przed fałszywymi prorokami? Czym różni się modlitwa wstawiennicza o uwolnienie, od egzorcyzmu?" - ks. prałat Marian Rajchel, egzorcysta Archidiecezji Przemyskiej

11.30 - Konferencja "Jezus uzdrawia i uwalnia" - ks. Remigiusz Recław SJ

14.00 - Konferencja "Uwielbienie i dziękczynienie" - ks. Błazej Mielcarek OMI

14.45 - Adoracja Najświętszego Sakramentu, Koronka do Bożego Miłosierdzia, modlitwa o uzdrowienie i uwolnienie

15.00 - Eucharystia

18.00 - Kolacja

19.00 - Grupki dzielenia

19.30 - Uwielbienie Boga, świadectwa

 

Nauczanie poprowadzą:


Ks. Marek Dudek COr - kapłan Kongregacji Oratorium św. Filipa Neri na Świętej Górze koło Gostynia, wyświęcony w 1997 roku, magister teologii (teologia dogmatyczna: Obraz Chrystusa w doświadczeniach mistycznych św. Teresy od Jezusa). Od 2010 roku Superior Kongregacji.
 
Ks. prałat Marian Rajchel - egzorcysta diecezjalny, kierownik duchowy, kaznodzieja, pielgrzym, duszpasterz grup. 
 
Ks. Remigiusz Recław SJ - kapłan Towarzystwa Jezusowego, kierownik duchowy, spowiednik, kaznodzieja, rekolekcjonista, wieloletni dyrektor Ośrodka Odnowy w Duchu Świętym w Łodzi, opiekun zespołu ewangelizacyjnego. Od 2017 roku odpowiedzialny za Program Misji Ewangelizacyjnych w Archidiecezji Łódzkiej.
 
Ks. Błażej Mielcarek OMI - Misjonarz Oblat Maryi Niepokalanej, od 2017 roku duszpasterz w poznańskiej parafii Chrystusa Króla, organizator kilkudziesięciu wydarzeń uwielbieniowych z zespołem Ninive, założyciel wspólnoty Epifania. Od lipca 2017 roku wikariusz parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Siedlcach. 

 

 

 

 

„Ruszyliśmy ze sprzedażą biletów na 7. Festiwal Chrześcijańskie Granie. Można to zrobić poprzez stronę partnera imprezy – serwis www.chrzescijanscysingle.pl. Bilety są dostępne w cenie 39 zł. Dla grup większych od 5 osób przygotowane są zniżki. Bilety grupowe dostępne są tylko poprzez kontakt z fundacją" – czytamy na stronie Festiwalu Chrześcijańskie Granie. Na tegorocznej edycji festiwalu na Arena Ursynów organizatorzy spodziewają się ponad tysiąc osób.

 

Bilety na festiwal będzie można również zakupić na wydarzeniach związanych z fundacją „Chrześcijańskie Granie”oraz w parafiach diecezji warszawskiej i warszawsko-praskiej. W najbliższym czasie będą to: 23 września – Piknik na zakończenie lata przy ul. Kawęczyńskiej 53 (Salezjanie), 8 października – Piknik św. Franciszka czy 28 października – Przegląd Chrześcijańskie Granie na warszawskich Bielanach w KCK Dobre Miejsce.

 

W programie Festiwalu Chrześcijańskie Granie znajdzie się m.in. Koncert Premiery. W konkursie wystąpią: Arkadio, stronaB i BeU. Publiczność zgromadzona na Arenie Ursynów poprzez sms-y wybierze laureata Złotego Krążka za najlepszy utwór. Nagrodę dla zwycięzców ufundował Prezydent RP – Andrzej Duda. Poza Koncertem Premiery odbędzie się koncert zespołu GOSPEL RAIN (Złoty Krążek 2016). Jest to jeden z najstarszych i najlepszych zespołów muzyki chrześcijańskiej w Polsce. Na scenie zobaczymy również laureatów koncertu Debiuty (MUODE KOTY i Play&Pray) oraz zwycięzcę konkursu Non Stop CCM – Tomek Jasiński Music.

 

W tym roku dla uczestników przygotowywane są trzy strefy: powołaniowa, dla singli i dla dziecka. Całe wydarzenie rozpocznie się o 14.00 Eucharystią, na którą zaproszony jest jeden z warszawskich biskupów. Po Mszy świętej planowane jest wręczenie nagród laureatów Przeglądu Chrześcijańskie Granie, który 28 października odbędzie się w Dobrym Miejscu.

 

Na festiwalu Chrześcijańskie Granie występowali m.in. Antonina Krzysztoń, Ewa Uryga, Gospel Rain, Kanaan, Magda.lena Frączek, 33, El Camino czy Arkadio.Więcej informacji na temat tegorocznej edycji można znaleźć na stronie www.festiwal.chrzescijanskiegranie.pl

 

 

 

 

 

 

Intencje do "Różańca Młodych" transmitowanego każdej środy października można kierować na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Dziękujemy, że modlicie się z nami!

 

 

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja dorocznej Konferencji 24/7 Serce Dawida, która odbędzie się w dniach 21-22 października 2017 r. w Warszawie. W tym czasie jak mówią twórcy tej inicjatywy pragną, aby warszawska hala EXPO XXI zamieniła się w przestrzeń nieustannej modlitwy i słuchania Słowa Bożego. Swego pasterskiego błogosławieństwa udzielił wszystkim uczestnikom i organizatorom kard. Kazimierz Nycz.

 

W programie Konferencji organizatorzy przewidują Uwielbienie 24/7, które rozpocznie się w sobotę rano i będzie trwało nieprzerwanie, aż do końca wydarzenia. W programie zaplanowano inspirujące wykłady, panele dyskusyjne, wieczór uwielbienia. Niedzielną Liturgię Eucharystyczną będą celebrować biskupi Michał Janocha, oraz Andrzej Siemieniewski, a poprzedzi ją Sobotni Wieczór Konfesjonałów, wraz z całonocną Górą Modlitwą dla chętnych.

 

W tym roku konferencja zgromadzi ponownie ludzi wielu środowisk i charyzmatów. Tym razem zgromadzimy się wokół słów Pisma Świętego „Będę Wam Ojcem” (2 Kor. 6:18). Podczas tego wydarzenia chcemy pokazać współczesnemu człowiekowi wartość i przemieniającą moc osobistego spotkania z żywym Bogiem jako Dobrym Ojcem, które owocuje przemianą serca i gotowością niesienia orędzia Ewangelii do środowisk codziennego życia.

 

W 2017 roku gośćmi wydarzenie będą m.in. bp Andrzeja Siemieniewski, dr Johannes Hartl, dr Richard Harvey, Maciej Wolski, Marcin Widera, o. Romana Groszewski SJ, Jeff Eggers, Krzysztof Demczuk, Karol Sobczyk, oraz Marcin Zieliński.

 

Zapisy na stronie https://24-7.org.pl/.

 OD 1 PAŹDZIERNIKA ZEBRANO:  1 455 ZŁ 

WE WRZEŚNIU ZEBRANO: 1 843 ZŁ

DZIĘKUJEMY!


Niedziela 22  października 2017 r.

00.00 - V Forum Charyzmatyczne w Koszalinie

11.00 – Dom Miłosierdzia - Msza św.

12.00 – Sanktuarium w Skrzatuszu - Msza św.

13.00 - V Forum Charyzmatyczne w Koszalinie

15.00 – Dom Miłosierdzia - Koronka

15.20 - V Forum Charyzmatyczne w Koszalinie

21.15 – Transmisja - Medytacja On Line

22.15 - V Forum Charyzmatyczne w Koszalinie

 

 

Kliknij na obrazek, aby dokonać

wpłaty darowizny za pomocą

systemu PAYPAL

Przeczytaj o zasadach bezpieczeństwa

 

.

.

Blog Bez Piuski

 

  Facebook "Dobrych Mediów"

 

 

 

Adoracja on-line s. Klaryski

 

GaduGadu z Prezesem

Facebook "Prezesa"

 ks. Krzysztof Witwicki

 

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKI GOŚĆ NIEDZIELNY

Pobieranie...