PILNE !!!! KATOLICKA AGENCJA INFORMACYJNA - Oświadczenie w sprawie oszusta- podającego się na pracownika KAI

Wielebni Księża, Drodzy Czytelnicy,


W ostatnim czasie docierają do nas informacje o próbach wyłudzenia pieniędzy od Parafii za płatne wpisy do katalogów informacyjno-reklamowych. Osoba namawiająca do zawierania takich umów i uiszczania opłat podaje się za pracownika Katolickiej Agencji Informacyjnej. Jest to nieprawda i nikt nie został upoważniony do takich działań.

Oświadczamy, że:

- KAI nie prowadzi żadnej sprzedaży przez pośredników

- KAI nie sprzedaje miejsca w bazie danych
- KAI nie przyjmuje gotówki - jedyna forma zapłaty to przelew na konto

 

Przestępstwo zgłosiliśmy na Policji. Prosimy wszystkich Księży i Czytelników, którzy mieli do czynienia z oszustem, o zapisywanie numeru, z którego dzwoni i zgłaszanie tych przypadków do Działu Marketingu KAI pod numer telefonu 22 838 80 63 lub na Policji.

 

Z WYRAZAMI SZACUNKU

 

Marcin Przeciszewski

Prezes KAI

Rekolekcje Adwentowe 2014

 

 

 

W tym roku rekolekcje adwentowe w Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie wygłosi niecodzienny gość - bp Edward Dajczak - Ordynariusz Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Zapraszamy do Domu Miłosierdzia Bożego przy Alei Monte Cassino 7. Rekolekcje będą trwały od poniedziałku do środy (15-17 grudnia 2014 roku). Zapraszamy na godzinę 19:00. 

 

 

 

Transmisja na rozpoczęcie "Roku życia konsekrowanego"

W najbliższą sobotę 29 listopada o godz. 15.00 w w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Koszalinie Śluby Wieczyste na ręce ojca Prowincjała złoży br. Kamil Średnicki z WSD Łodzi-Łagiewnik. Tę uroczystość z radością będziemy transmitować. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tej uroczystości.

Nowość w naszym sklepie: "Piękna Pani"

Zapraszamy do zakupienia przepięknej płyty. Wspaniały wokal pani Agnieszki Kiepuszewskiej, mistrzowski akompaniament pana Nikoli Kołodziejczyka sprawiają, że uwielbienie Boga samo płynie z duszy. Płytę z pieśniami można zakupić w naszym sklepie klikając tutaj.

 

Popularne pieśni pielgrzymkowe i modlitewne — „Piękna Pani o smutnym obliczu”, „Ufamy – Królowo”, „Teraz jest czas” — po 33 latach doczekają się pierwszego oficjalnego wydania autoryzowanego przez twórczynie muzyki i tekstów. Dotychczas pieśni były anonimowe. Liczne przekształcenia, jakim poddane zostały pieśni w tradycji ustnej skłoniły autorkę tekstów do opublikowania oficjalnych wersji w formie płytowej.

 

Teksty znajdujące się na płycie „Piękna Pani” są osobistą modlitwą autorki, która pielgrzymowała do wielu sanktuariów maryjnych m.in. do Lichenia, Ostrej Bramy, Różanegostoku, Jasnej Góry. Pieśni przenikały do ruchu pielgrzymkowego. Rozbrzmiewały nie tylko w całej Polsce ale także na świecie. Po przeszło 30 latach utwory zostały spisane w nutach na podstawie archiwalnych nagrań i zarejestrowane przez młode pokolenie wykonawców: córkę autorki i jej męża.

 

Na albumie oprócz pieśni dedykowanych Matce Bożej (m.in. „Ufamy – Królowo”, „Do Matki Bożej Ostrobramskiej”, „Matka Ratunkiem nam”) znajdują się pieśni modlitewne („Prowadź mnie Panie drogą swą”, „Król wolności”, „Ja jestem chlebem żywym” i religijno-patriotyczne („Słowa Matki”, „Słowa Pana”). Pieśni pielgrzymkowe szczególnie zapisały się w historii: „Opowiedź Pana Serc”, „Podnieśmy swe ręce” czy „Teraz jest czas”. Ta ostatnia zawierająca w refrenie słowa papieża Jana Pawła II Otwórzmy drzwi naszych serc Chrystusowi wykonana została przez grupę polskich pielgrzymów na audiencji u papieża w roku 1983 i transmitowana była przez Radio Wolna Europa.

 

Czytaj więcej: Nowość w naszym sklepie: "Piękna Pani"

Film "Karolina" w Koszalinie

Film „Karolina” nawiązuje do życia i męczeńskiej śmierci bł. Karoliny Kózkówny, to ciepła i mądra opowieść o pragnieniach i wyborach młodych ludzi, o problemach i dylematach dorosłych, o skomplikowanych historiach rodzinnych.

 

 

Zapraszam do obejrzenia tego „niechcianego” w powszechnej dystrybucji filmu w dniu 10 grudnia 2014 r. (środa) w kinie Kryterium w Koszalinie (ul. Zwycięstwa 105) – seans o godz. 18.00. Wejście na projekcję za okazaniem specjalnie przygotowanego na tę okoliczność karnetu. Cena karnetu 14,- zł (jest to bilet wstępu na projekcję).

 

 Karnety można zamawiać (ilość miejsc w kinie wynosi 420) w Referacie Młodzieżowym Kurii Biskupiej w Koszalinie, ul. kard. Wyszyńskiego 25, 75-062 Koszalin, tel. 94 343 87 37 ; kom. 501 014 614 (ks. Andrzej Zaniewski); email:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

KARNETY NA FILM MOŻNA BEZPOŚREDNIO ODBIERAĆ W REFERACIE MŁODZIEŻOWYM KURII BISKUPIEJ W KOSZALINIE W GODZ. 9.00 DO 15.00 - OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

 

Więcej o filmie przeczytasz tutaj.

 

Modlimy się za Was. Intencje można przysyłać na adres:
modlitwa@dobremedia.org

czytaj więcej

  

 

TELEWIZJA INTERNETOWA

POD PATRONATEM DIECEZJI

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ

 

Blog Bez Piuski

 

  Facebook "Dobrych Mediów"

 

 

Adoracja on-line s. Klaryski

 

Wybierz kanał

GaduGadu z Prezesem

 

 

 

Facebook "Prezesa"

 ks. Krzysztof Witwicki