Możliwość modlitwy przy oknie transmisji z adoracji Najświętszego Sakramentu u Sióstr Klarysek ze Słupska rozpoczęła się latem 2012 roku. Jest ona owocem modlitwy i zaproszeniem do jedności w modlitwie przede wszystkim wszystkich wiernych Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej. Jak słyszymy w wielu świadectwach i jak pokazują statystyki łączy internetowych, z tej pomocy w modlitwie korzysta cały świat.

 

Na portalu www.adorcja.net przeczytamy: "Portal adoracja.net jest owocem obchodów 40-lecia utworzenia Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej, które odbyły się w maju 2012 roku. Jego celem jest budowanie wspólnoty wiary i modlitwy. Ufamy, że stanie się on jednym z narzędzi wychowania do modlitwy, a zwłaszcza do uczestnictwa w Eucharystii i adoracji Najświętszego Sakramentu, oraz przyczyni się do tworzenia kolejnych miejsc adoracji w naszej Diecezji".

 

Dzieło tworzą wspólnie na polecenie bpa Edwarda Dajczaka Diecezja Koszalińsko-Kołobrzeska, Siostry Klaryski ze Słupska i telewizja Dobre Media. Od kilku lat używaliśmy kamery w standardzie PAL. Dziś 16 lutego 2017 dzięki wsparciu dobrych ludzi zainstalowaliśmy w Słupsku kamerę jakości HD. Różnica w jakości kamer jest porażająca.

 

 

Obraz z kamery po zmianie na standard HD

 

 

 

Obraz z kamery przed zmianą - standard SD

 

Mamy nadzieję, że dzieło pomaga wielu osobom w modlitwie. Słyszymy wiele pięknych świadectw. Niech Bóg będzie uwielbiony w tym dziele. Mamy nadzieję, że transmisji nie tylko służy osobom, które nie mogą wyjść z domu na adorację, ale również zaprasza wielu do modlitwy w kaplicach adoracji naszej diecezji i całej Polski.

 

Zapraszamy na stronę: www.adoracja.net

 

 

 

 OD 1 WRZEŚNIA ZEBRANO:  1 493 ZŁ 

W SIERPNIU ZEBRANO: 2 128 ZŁ

DZIĘKUJEMY!

 

Kliknij na obrazek, aby dokonać

wpłaty darowizny za pomocą

systemu PAYPAL

Przeczytaj o zasadach bezpieczeństwa

 

.

.

Blog Bez Piuski

 

  Facebook "Dobrych Mediów"

 

 

 

Adoracja on-line s. Klaryski

 

GaduGadu z Prezesem

Facebook "Prezesa"

 ks. Krzysztof Witwicki

 

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKI GOŚĆ NIEDZIELNY

Pobieranie...