Kochani,

Mam niezwykłą przyjemność zaprosić Was na Dzień Skupienia. Wspólny czas modlitwy i zasłuchania w Słowo Boże. Odbędzie się on w Koszalinie przy siedzibie Dobrych Mediów w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego.

Plakat Dnia Skupienia

Zapraszamy Was 18 marca 2017 roku na godzinę 10:00. W planie konferencje, Msza Święta, Adoracja Najświętszego Sakramentu, wspólny posiłek. Czas zakończenia około 16:00.

Dzień skupienia poprowadzi s. Dominika Pac Kanoniczka Ducha Świętego. Poniżej fragment jej świadectwa.

Zdjęcie s. Dominiki


Mam na imię siostra Dominika, jestem SZCZĘŚLIWĄ Kanoniczką Ducha Świętego. Pewnie większość z osób czytających to świadectwo poszukuje wskazówki, podobieństwa, czy trochę światła jak iść swoją drogą życia.

Nie można niestety przelać na papier tajemnicy Bożego wezwania, ale pragnę podzielić się z TOBĄ czytelniku, pięknem swojego doświadczenia WEZWANIA i WYBRANIA.

 Zacznę od tego, że zawsze wydawało mi się, że to ja szukam sposobu na życie, że to ja rozeznaję czy to co się rodzi w moim sercu to Boży głos. JA JA JA… i dopiero jak z mojego życia wyszła „jajecznica”, zrozumiałam, że to On wybiera, że to ON wzywa i moje zadanie nie polega na bezpieczeństwie decyzji ale na całkowitym zawierzeniu. I tak właśnie, rozpoczęła się moja poważna droga z Chrystusem.

Wstąpiłam do klasztoru mając 27 lat, studiowałam ekonomię, zarządzanie i marketing, prowadziłam firmę budowlaną, w tak młodym wieku można powiedzieć biznesowo byłam ustawiona i finansowo zadowolona. Cóż więcej można chcieć: auto, praca, stabilność materialna, chłopak… Dziękuję Bogu za tą drogę bo na niej zrozumiałam, że tylko Bóg jest w stanie zaspokoić moja pustkę serca, to łaknienie miłości, której tak naprawdę szukałam. Miałam „wszystko”, a jednak nie dawało mi to prawdziwego szczęścia. Gdzieś tam w szkole średniej myślałam o tym by zostać siostrą zakonną, ale życie toczy się tak szybkim tempem, że propozycji wyboru na tarczy czasu jest bardzo dużo. Wystarczy się zachwiać, i już pęd życia wkręca nas w spiralę codzienności. Tak też słuchając rad rodziców, poszłam na studia, później założyłam firmę i tak „poleciało”.

A PAN BÓG SWOJE…

Więcej przeczytacie na:
http://www.kanoniczki.pl/pojdz-za-mna/moje-powolanie/762-a-pan-bog-swoje

Zapraszam serdecznie. Plan jest tak ułożony, aby mogli z dnia skupienia skorzystać nie tylko Ci, którzy mieszkają w okolicach Koszalina, ale i Ci mieszkający daleko. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego mieści się bardzo blisko Dworca PKP i PKS - około 7 minut piechotą. Nie zawsze możemy poświęcić czas w Wielkim Poście na jakieś potężne rekolekcje, a na taki mały dzień skupienia może się udać.

Zachęcam i zapraszam

ks. Krzysztof Witwicki z Ekipą Dobrych Mediów

 

 OD 1 WRZEŚNIA ZEBRANO:  1 493 ZŁ 

W SIERPNIU ZEBRANO: 2 128 ZŁ

DZIĘKUJEMY!

 

Kliknij na obrazek, aby dokonać

wpłaty darowizny za pomocą

systemu PAYPAL

Przeczytaj o zasadach bezpieczeństwa

 

.

.

Blog Bez Piuski

 

  Facebook "Dobrych Mediów"

 

 

 

Adoracja on-line s. Klaryski

 

GaduGadu z Prezesem

Facebook "Prezesa"

 ks. Krzysztof Witwicki

 

KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKI GOŚĆ NIEDZIELNY

Pobieranie...