Każdego roku kilkaset tysięcy naszych widzów ma szanse zmieniać swoje życie dzięki Ewangelii transmitowanej w Dobrych Mediach.

 

Transmitujemy rekolekcje, konferencje, programy i wydarzenia ewangelizacyjne, których treścią jest Dobra Nowina o Jezusie, o tym, że Bóg tak umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy kto w Niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. I jakby było mało, na to zbawienie nie musimy czekać, możemy doświadczać go już tu i teraz dzięki otrzymanemu Duchowi Świętemu. 

 

Nasi widzowie przesyłają nam wiele świadectw, w których opisują, że dzięki Słowu Bożemu usłyszanemu przez Dobre Media, nastąpiły nawrócenia i przemiany życia nie tylko ich samych, ale i całych ich rodzin. Otrzymujemy wiele świadectw, o uzdrowieniach fizycznych i duchowych, naprawach relacji, całkowitych przemianach życia.  Dużą grupę stanowią widzowie, którzy już żyją z Bogiem, a Dobre Media stanowią dla nich jedyną możliwość stałego wzrostu duchowego. 

 

I Ty możesz wspierać głoszenie Ewangelii

 

Jednym ze sposobów jest przekazanie 1% podatku na działania Fundacji DOBRE MEDIA. Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić PIT wg poniższego obrazka:

 

 

 

18 marca 2017 w kompleksie zabudowań parafii oo. franciszkanów w Koszalinie odbył się dzień skupienia. Był on skierowany przede wszystkim dla widzów i sympatyków Dobrych Mediów. Spotkanie prowadziła s. Dominika Pac CSS ze Zgromadzenia Sióstr Kanoniczek Ducha Świętego w Ustce. W czasie dnia skupienia można było wysłuchać dwóch konferencji i niezwykłego świadectwa powołania. Nie o było się też bez modlitwy: adoracji Najświętszego Sakramentu, koronki do Bożego Miłosierdzia oraz eucharystii. Podczas przerw przy poczęstunku odbyło się wiele ciekawych rozmów w miłej i wspólnotowej atmosferze. Była również możliwość zapoznania się szczegółowo z pracą Dobrych Mediów, odwiedzając biuro i oglądając sprzęt transmisyjny.

 

 

O tym, jak bardzo wspaniały był to czas świadczyły uśmiechy uczestników. Wielu z nich podkreślało - "bardzo miłą rodzinną atmosferę".

 

 

Już za kilka miesięcy kolejny dzień skupienia. Zapraszamy!

 

 

Podkategorie

RSS: Blog bez piuski

feed-image RSS: Blog bez piuski

.

.