Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że telewizja "Dobre Media" jest fundacją, która może działać tylko i wyłącznie dzięki wsparciu dobroczyńców. Niektórzy z nich nazywają się "Abonentami Dobrej Woli" i należą do wspólnoty/społeczności "Bank Widzów". To dzięki oddanym widzom, którzy wspierają Dobre Media,  telewizja ta może transmitować najwspanialsze wydarzenia nie tylko w naszej diecezji, ale i w całym kraju takie jak: "Spotkanie Młodych w Skrzatuszu", "Adwentowe i Wielkopostne Czuwania Młodych", "Huta Ducha Świętego", "Przystanek Jezus", "Jezus na Stadionie", "Przystań z Jezusem", "Golgota Młodych", wieczory chwały, rekolekcje, sympozja i wiele innych (Zobacz też tu: www.bank-widzow.dobremedia.org)

 

 Tak wygląda strona www naszej wspolnoty

 

Grafika przedstawiająca stronę www.bank-widzow.dobremedia.org - klikając na niniejszy obrazek można przejść do strony www.

 

Celem Dobrych Mediów jest jest pokazywanie mocy Słowa Boga, który żyje we wspólnocie Kościoła. Krótko mówiąc: Telewizja głosi Dobrą Nowinę transmitując wydarzenia związane z ewangelizacją. Produkuje filmy, reportaże i programy. Jeżeli zależy Państwu na ukazywaniu mocy działania Słowa Bożego, jeżeli pragną Państwo pokazać całemu światu dobro Boga, to zachęcamy do odwiedzenia strony WWW.BANK-WIDZOW.DOBREMEDIA.ORG.

 

Zdjęcie z dnia skupienia Sympatyków Dobrych Mediów

 

Zdjęcie przedstawiające dzień skupienia dla Abonentów Dobrej Woli i sympatyków Dobrych Mediów zatytułowany "Mapa Mojego Serca". Na zdjęciu od lewej: ks. dr Wojciech Parfianowicz - redaktor naczelny koszalińskiego wydania "Gościa Niedzielnego", ks. Krzysztof Witwicki - prezes fundacji "Dobre Media Nowej Ewangelizacji", przy kamerze Robert Lloyd.

 

Osoby, które stały się "Abonentami Dobrej Woli" nie tylko zadeklarowały się, na regularne comiesięczne wsparcie Dobrych Mediów dobrowolną kwotą, ale również uczestniczą w wielu wydarzeniach - mają specjalne zaproszenie na niezwykłe spotkania, dni skupienia, rekolekcje. Ponadto mają bardzo duże zniżki bo aż 40 % w na płyty DVD, MP3 i Audio, sprzedawane w sklepie internetowym Dobrych Mediów.

 

Zapraszamy do sklepu internetowego telewizji: www.sklep.dobremedia.org.

 

Zapraszamy do tej niezwykłej wspólnoty.

 

Poniżej mieści się formularz, który umożliwia wsparcie Dobrych Mediów.

 

Na tej stronie wpłacamy darowiznę dla fundacji "Dobre Media Nowej Ewangelizacji 

 

 Wpłać darowiznę dla fundacji "Dobre Media Nowej Ewangelizacji"

Wpisz kwotę i naciœnij "Dokonaj wpłaty elektronicznej". Przejdziesz do okna zaszyfrowanej bezpiecznej transakcji DOTPAY.
Po lewej stronie ekranu znajdować się będzie nazwa naszej fundacji, po prawej zadeklarowana kwota wpłaty.

     
  d_mtv        
dotpay kwota:        
         
           
   Wpłaty można dokonywać też za pomoca przelewu:        
   Bank PKO SA. nr konta: 34 1240 1428 1111 0010 4732 6733        
  Dobre Media Nowej Ewangelizacji, Franciszkańska 1, 75-247 Koszalin        
  tytuł wpłat: darowizna na cele statutowe        
  SWIFT: PKOPPLPW; IBAN: PL 34 1240 1428 1111 0010 4732 6733        
           

 

 

 

.

.