Telewizja Dobre Media przygotowywała się do transmisji od kilkunastu tygodni. Nasze przygotowanie zaczęły się od szczegółowego planowania potrzebnych zasobów sprzętowych i promocji wydarzenia oraz transmisji w internecie.  Dzięki dobroci jednego ze sponsorów - który pragnie pozostać anonimowy - udało się zakupić nowy cyfrowy mikser dźwiękowy.

 

 

Nowy mikser dźwiękowy zakupiony dzięki hojności sponsora.

 

Od dawna przymierzaliśmy się do transmisji z koszalińskiej katedry w jakości HD. Wiązało się to nie tylko ze standardowym rozkładaniem odpowiednich kabli w katedrze, ale również z przeprowadzeniem odpowiedniej jakości linii internetowej.

 

 

Przeprowadzanie kabla internetowego w tunelach piwnicznych plebanii parafii katedralnej.

 

Telewizja Kablowa Koszalin zestawiła nam potrzebne łącza, ale już zadaniem Dobrych Mediów było przeprowadzenie ich pod budynkiem plebani, doprowadzenie na wieżę katedry, a z niej do miejsca realizacji - około 300 metrów kabla wraz z potrzebnymi urządzeniami przesyłowymi.

 

 

Efekt końcowy. Łącze internetowe doprowadzone do miejsca realizacji.

 

Udało się tego dokonać w piątek przed transmisją. Dzięki temu transmisja nie tylko mogła odbywać się w jakości HD, ale również być nadawana na serwery Youtube i Facebooka.

 

 

Transmisja na serwery Facebooka.

 

.

.