Strony internetowe
poniedziałek, 07 październik 2019 11:49

Marcin Wargocki – CISZA

Written by
Rate this item
(0 votes)

Marcin Wargocki – CISZA / premiera trzeciego singla zapowiadającego nową płytę.

Czy jeszcze naprawdę potrzebujemy ciszy? W sieci pojawił się drugi singiel pt. "CISZA" promujący nadchodzącą płytę "Nie Wątp" Marcina Wargockiego. Muzkę napisał tym razem do słów św. Matki Teresy z Kalkuty.

Będzie to kolejny krążek w karierze tego artysty. Zabierze nas do muzycznej krainy łagodności, dając nadzieję i wzmacniając wiarę.

W albumie znajdzie się 15 nastrojowych utworów o tematyce religijnej, które zarówno w warstwie tekstowej, jak i muzycznej zachwycają i wzruszają, sprzyjając głębokiej duchowej i modlitewnej refleksji. Piosenki skłaniają pozytywnie do życia i siebie samego, uczą wrażliwości i dostrzegania śladów Bożej obecności wokół nas i… zabierają do krainy chrześcijańskiej łagodności.

Premierowy koncert odbędzie się w Józefowskim Ośrodku Kultury w piątek, 18 października o godzinie 18.00. Razem z Marcinem zagrają muzycy, którzy wystąpili na płycie: Anna Nguyen Van-Bojas - skrzypce, chórki oraz Bogdan Żywek - piano, gitara Wstęp wolny. Jednocześnie ruszy też sprzedaż internetowa na www.edycja.pl

Marcin jest jednym z niewielu polskich artystów chrześcijańskich, który wydał swoją płytę nie tylko na CD ale także na vinylu. Podobnie będzie z nową płytą. Wydawcą jest Edycja św. Pawła. Patronat honorowy Biskupa Warszawsko-Praskiego Romualda Kamińskiego. Patroni medialni: Radio Warszawa, Chrześcijańskie Granie, Aleteia.pl

MARCIN WARGOCKI – SYLWETKA:
Marcin Wargocki muzykę kochał odkąd chodzi po tym Bożym świecie. Przygodę z gitarą rozpoczął mając czternaście lat, sam się uczył na niej grać. Pewien potencjał musiał zauważyć w nim jego polonista, który zaprosił Marcina do wzięcia udziału w przedstawieniach, na których to grał i śpiewał różne polskie piosenki. Tak zetknął się z zespołem Stare Dobre Małżeństwo, który mu zaimponował i który pokochał, a miłość ta trwa do dziś.

Obecnie Marcin ma 40 lat,żonę i trójkę dzieci. Pracuje jako przedstawiciel handlowy w pewnej włoskiej firmie. Miłość i pasja do muzyki jest w nim cały czas.

Na co dzień mieszka w Józefowie. Jego pierwsza płyta “GPS na Niebo” została bardzo ciepło przyjęta przez słuchaczy, a premierowy singiel z nadchodzącego krążka pt. “Nie Wątp” znalazł się w pierwszej trójce Listy z Mocą.

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Marcin Wargocki
tel: +48 578 705 105

Posłuchajcie :)

https://www.youtube.com/watch?v=7qHJ7YCkD1I

Read 2558 times Last modified on poniedziałek, 07 październik 2019 11:53

Fundacja

Dobre Media Nowej Ewangelizacji
ul. Franciszkańska 1
75-247 Koszalin
(w Domu Parafialnym
przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego)

tel. 506 429 881
email: fundacja@dobremedia.org

Patronat diecezji

TELEWIZJA INTERNETOWA DOBRE MEDIA
POD PATRONATEM

DIECEZJI  KOSZALIŃSKO-KOŁOBRZESKIEJ

Darowizny

Konto do wpłaty darowizn:
34 1240 1428 1111 0010 4732 6733

tytuł wpłat:
DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


SWIFT: PKOPPLPW
IBAN: PL 34 1240 1428 1111 0010 4732 6733

Top