Print this page

Raz do roku jest możliwość przekazywania 1% podatku dochodowego na rzecz organizacji pożytku publicznego w Polsce.

 

I Ty możesz wspierać głoszenie Ewangelii.

Jednym ze sposobów jest przekazanie 1% podatku na działania Fundacji DOBRE MEDIA nr KRS 0000423457. Jest to bardzo proste, wystarczy wypełnić PIT wg powyższego obrazka lub wykorzystać link do rozliczenia podatku on line tutaj - Rozliczenie PIT z PITax.pl

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych w ramach projektu PITax.pl dla OPP.

 Program do rozliczenia PIT na własnym komputerze można pobrać tutaj

Każdego roku kilkaset tysięcy naszych widzów ma szanse zmieniać swoje życie dzięki Ewangelii transmitowanej w Dobrych Mediach.

Transmitujemy rekolekcje, konferencje, programy i wydarzenia ewangelizacyjne, których treścią jest Dobra Nowina o Jezusie, o tym, że Bóg tak umiłował świat, że Syna swego jednorodzonego dał, aby każdy kto w Niego wierzy, nie zginął ale miał życie wieczne. I jakby było mało, na to zbawienie nie musimy czekać, możemy doświadczać go już tu i teraz dzięki otrzymanemu Duchowi Świętemu. 

Nasi widzowie przesyłają nam wiele świadectw, w których opisują, że dzięki Słowu Bożemu usłyszanemu przez Dobre Media, nastąpiły nawrócenia i przemiany życia nie tylko ich samych, ale i całych ich rodzin. Otrzymujemy wiele świadectw o uzdrowieniach fizycznych i duchowych, naprawach relacji, całkowitych przemianach życia.  Dużą grupę stanowią widzowie, którzy już żyją z Bogiem, a Dobre Media stanowią dla nich jedyną możliwość stałego wzrostu duchowego. 

 

 

 

Read 7865 times Last modified on Mar 07, 2018