Print this page

Dziękuję Ci, że jesteś z nami w misji Nowej Ewangelizacji

Chrześcijanin jest człowiekiem, który wychodzi od siebie, przekracza własny egoizm, słabości i pokusy, a zwraca się w stronę Boga i bliźniego. Na tę drogę błogosławię Tobie i Twojej rodzinie.

Z całego serca dziękuję za Twoje zaangażowanie i wsparcie, jakim obdarzyłeś naszą Fundację. Współtworząc to Boże dzieło wspólnie z nami jesteś ewangelizatorem. Tylko dzięki Twojemu zaangażowaniu wspólnie wypełniamy misję: „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody” (Mt 28,19).

Mamy ogromne marzenie: aby Dobre Media docierały z przesłaniem Boga do jak największej liczby osób: niech każdy ma możliwość usłyszenia i poczucia bycia dziecka Boga.

Będzie to możliwe jedynie gdy znajdziemy ludzi, którzy będą chcieli wesprzeć nasze działania. Dlatego zapraszamy Ciebie na naszą stronę https://patronite.pl/DobreMedia. Będziemy wdzięczni za wszelkie wsparcie: finansowe, modlitewne.

Mam ogromną prośbę do Ciebie: proszę Cię, podziel się na swoim profilu w mediach społecznościowych, informacją o nas. Im więcej ludzi dowie się o Dobrych Mediach, tym więcej usłyszy o tym, jak bardzo Bóg pragnie być blisko swoich dzieci.

Składamy więc Tobie wyrazy ogromnej wdzięczności obiecując modlitwę, która zaniesie ludzką wdzięczność samemu Bogu, a On, który widzi w ukryciu we właściwy sposób Tobie wynagrodzi.

 

Z darem wdzięcznej modlitwy

Ks. Krzysztof Witwicki

Prezes Fundacji

Dobre Media Nowej Ewangelizacji

 

Read 463 times Last modified on Kwi 27, 2019